style2

Konsultacje

Pomoc Online

Pomoc psychologiczna online jest coraz częściej wybieraną formą pomocy. Pozwala na nawiązanie kontaktu osobom z zaburzeniami lękowymi (przeraźliwie bojącym się wyjścia z domu, spotkania z obcą, nową osobą), ale też bardzo zapracowanym czy unieruchomionym we własnym domu (chorobom lub obowiązkami, np. nad małym dzieckiem). Każda sytuacja jest inna i każdej sytuacji należy się przyjrzeć.

Oczywiście, najlepszą formą pomocy psychologicznej jest kontakt osobisty klienta z psychologiem. Jednak ustalając formę kontaktu przede wszystkim należy dbać o dobro i komfort klienta, dlatego uważamy, że konsultacja z psychologiem przez Internet może być również skuteczną formą specjalistycznej pomocy.

Konsultacje psychologiczne online odbywają się przez skype, zawsze po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (601 080 370). Zostaje wówczas ustalony konkretny dzień i godzina. Przed spotkaniem, należy dokonać opłaty przelewem na nr 85 1140 2004 0000 3402 7525 3500. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego (601 080 370) lub mejlowego (joannabujko@wp.pl).

Terapie psychologiczne online pomogły już wielu osobom wyjść z trudnych sytuacji. Wy również możecie skorzystać z tej formy pomocy. Zapraszamy!

© 2015 Copyright Joanna Bujko - Gdańsk-Wrzeszcz
Strona główna - Kontakt