style2

Dlaczego warto wybrać Joannę Bujko jako swojego psychologa/psychoterapeutę?

Dlaczego warto wybrać Joannę Bujko jako swojego psychologa/psychoterapeutę?

Zgłoszenie się do psychologa po pomoc, na psychoterapie to często trudna decyzja. Mogą pojawiać się wątpliwości, różne myśli i uczucia. Czy warto z takim problemem zgłaszać się? Kogo wybrać? W internecie tyle ofert, wiele możliwości. Jak wybrać kogoś godnego polecenia?
Często odczuwa się wstyd, niepokój, pewnego rodzaju skrępowanie. Niektórzy twierdzą, że wolą otwierać się przed obcą osobą, a niektórzy zupełnie odwrotnie, czują blokadę. Na pierwszym spotkaniu często pojawiają się myśli, czy ta osoba może mi pomóc, czy to w ogóle możliwie, skoro tyle razy samemu się próbowało bezskutecznie. Te myśli i uczucia są czymś naturalnym i normalnym. Wynikają z potrzeby ochrony siebie i często niestety złych doświadczeń korzystania z pomocy w przeszłości.

Jestem tego świadoma. Dlatego zawsze staram się , by na moim spotkaniu panowała atmosfera pełna ciepła, życzliwości. Staram się zrozumieć, pomóc, pokierować, nie oceniam, nie krytykuję. Wszystko odbywa się w tempie dopasowanym do Państwa potrzeb i oczekiwań. Nic na siłę. Pracuję jako psycholog od 13 lat i wiem, że do każdej osoby trzeba podchodzić indywidulanie. Serdecznie zapraszam.

Joanna Bujko
© 2015 Copyright Joanna Bujko - Gdańsk-Wrzeszcz
Strona główna - Kontakt